Ciągniki jednoosiowe Ciągniki jednoosiowe
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
umietka.pl
Częśc izamienne do kosiarek
Maszyny i narzędzia do ogrodu

Ciągniki jednoosiowe - warto wiedzieć

Ciągniki jednoosiowe są to maszyny rolnicze, ogrodnicze bądź komunalne, których konstrukcja oparta zazwyczaj na monobloku ? silniku, skrzyni biegów i jednoosiowemu układowi jezdnemu powoduje, iż obsługiwane są przez pieszego operatora. Ich uniwersalność wynikająca z możliwości współpracy z szeroką gamą osprzętu powoduje, iż posiadają one szeroki wachlarz zastosowań. Korzystają z nich w swojej codziennej pracy ogrodnicy, szkółkarze, firmy komunalne i urządzające ogrody. Na terenach zieleni: w parku, na skwerze lub w ogrodzie jedną maszyną w zależności od potrzeb możemy wykonać zarówno podstawowe zabiegi uprawowe i urządzeniowe np.: przygotowanie gleby pod siew, orkę, bronowanie, a także pielęgnacyjne np.: wertykulację, aerację lub koszenie trawnika kończąc na pracochłonnych czynnościach porządkowych takich jak zamiatanie czy uprzątniecie śniegu z ciągów pieszych. Ciągnik jednoosiowy i odpowiednio dobrany osprzęt jest w stanie zastąpić kilka specjalistycznych ? dedykowanych? maszyn.


Honda od ponad 45 lat produkuje ciągniki jednoosiowe. Nagromadzone przez te lata doświadczenie, w połączeniu z ogromnym potencjałem technologicznym umożliwiły stworzenie ciągników wielofunkcyjnych, które w myśl motta założyciela koncernu Soichiro Hondy ?Po pierwsze człowiek, potem maszyna?, ułatwiają pracę w gospodarstwach ogrodniczych, ogrodach, na terenach zieleni miejskiej wokół biur i domów tysiącom użytkowników.

Sercem naszych maszyn ogrodniczych są legendarnej jakości czterosuwowe, górnozaworowe silniki Honda. Charakteryzuje je trwałość, niezawodność, cicha praca, niska emisja spalin i hałasu oraz błyskawiczny rozruch.

Jednoosiowe ciągniki Honda produkujemy w przedziale mocy od 5,5 do 8 KM.

Szeroka gama urządzeń towarzyszących i osprzętu: glebogryzarek, kosiarek, zamiatarek, przyczep, lemieszy, frezarek do śniegu a także maszyn do pracy w polu: wyorywaczy, sadzarek, kopaczek do ziemniaków, pługów, obsypników, kultywatorów, kombikultywatorów czyni z naszych ciągników jednoosiowych maszyny rolnicze, przydatne i pomocne człowiekowi. Wymiany osprzętu można dokonać szybko i prawie bez użycia narzędzi.

Komfortową obsługę zapewnia obrotowa o 180 stopni kierownica, duże pneumatyczne koła i odpowiednie usytuowanie środka ciężkości ciągniczka.


ciągniki jednoosiowe » 
« poprzednie |123| następne »
sortuj wedługceny: sortuj rosnącosortuj malejącoproducenta: sortuj rosnącosortuj malejąco
Ciągnik jednoosiowy Pasquali SB 28 Powersafe
Ciągnik jednoosiowy Pasquali SB38 Powersafe
Ciągnik jednoosiowy Pasquali XB 40 Powersafe
Ciągnik jednoosiowy Pasquali XB 50 Powersafe
Glebogryzarka do ciągników Pasquali
Texas Pro Trac 750TG
Glebogryzarka przesiewająca do ciągników Pasquali
Texas Pro Trac 950DE Diesel
Brona rotacyjna do ciągników Pasquali
Pług obracalny do ciągników Pasquali
« poprzednie |123| następne »